«Десяточка» - це креатив та гостинність.

28 / 11 / 2019 р.

«Десяточка» - це креатив та гостинність.

У цьому минулої п'ятниці змогли переконатися представники чотирьох хлібозаводів нашої області.
22 листопада «Хлібозавод №10» збирав друзів для професійних змагань в рамках «Свята хліба».
Представники чотирьох заводів - «Дніпровського хлібокомбінату №5», «Дніпровського хлібокомбінату №11», «Нікопольського хлібокомбінату», підприємства «Павлоградхліб», а також господарів - «Хлібозаводу №10» - змагалися в трьох конкурсах: «Краще домашнє завдання», « Краща презентація підприємства »,« Теоретичний блок ». Також вирішилася доля двох премій: «Приз глядацьких симпатій», «Оригінальність і фантазія».

Журі працювали головні технологи підприємств, а також представники обласної профспілкової організації та галузевої організації роботодавців хлібопекарської, переробної, елеваторної промисловості Дніпропетровської області.
В рамках конкурсу «Краще домашнє завдання» підприємства презентували роботи зі здобного дріжджового тіста. Переможцем в цьому конкурсі стали представники "Дніпровський хлібокомбінат №11", вразивши журі оригінальною роботою - їстівним виробом у вигляді Новомосковського Свято-Троїцького собору.
Переможцем в конкурсі «Краща презентація підприємства» стали представники «Хлібозаводу №10».
У своїй презентації вони розповіли про найцікавіші нововведення «Десяточки» в області технологій і корпоративної культури.
Кращими в «Теоретичному блоці», в ході якого учасники відповідали на спеціальні питання », стали представники« Нікопольського хлібокомбінату ».
Переможцями в номінації «Оригінальність і фантазія» були названі учасники команди ПрАТ "Павлоградхліб".
Приз глядацьких симпатій отримали представники «Дніпровського хлібокомбінату №5».
Всі учасники були нагороджені дипломами, стрічками і грошовими призами.
Ради того, що наш свято вийшло теплим, затишним і дуже яскравим!