11 вересня 2020 року на деяких інтернет ресурсах була розміщена недостовірна інформація щодо рейдерського захоплення підприємств ТОВ «Дніпромлин» і ТОВ «Хлібозавод №10».

11 / 09 / 2020 р.

11 вересня 2020 року на деяких інтернет ресурсах була розміщена недостовірна інформація щодо рейдерського захоплення підприємств ТОВ «Дніпромлин» і ТОВ «Хлібозавод №10». Також в даній статті є звернення до Вас, нашим постійним партнерам, щодо юридичних, фінансових та інших ризиків, пов'язаних з «рейдерством» наших підприємств.

Офіційно повідомляємо Вас, що обидва підприємства, ТОВ «Дніпромлин» і ТОВ «Хлібозавод №10», працюють у штатному режимі, відвантаження продукції відбувається без перебоїв, відповідно до укладених контрактів, всі фінансові зобов'язання (як товарні, так і банківські), виконуються своєчасно і в повному обсязі.
Таким чином, які б не були заяви, публікації щодо рейдерських захоплень, фінансових та інших проблем ТОВ «Дніпромлин» і ТОВ «Хлібозавод № 10» вважаємо інформаційною провокацією, спрямованою на дискредитацію підприємств, які забезпечують борошномельної та хлібобулочної продукцією як Дніпропетровський регіон, так більшість регіонів України.

Зі свого боку, керівництво і трудовий колектив підприємства ТОВ «Дніпромлин» і ТОВ «Хлібозавод №10» запевняють своїх бізнес-партнерів і споживачів в якісному, своєчасному і безперебійному виконанні всіх узятих на себе зобов'язань.
На підтвердження наших слів, запрошуємо всіх відвідати святкування Дня міста Дніпра (12 вересня 2020 року, Січеславська Набережна, початок о 10.00) та взяти безпосередню участь у виготовленні найбільшої піци України, де партнерами цієї події будуть виступати ТОВ «Дніпромлин» і ТОВ «Хлібозавод №10 »

Також, офіційно запрошуємо Вас особисто упевнитися у відсутності будь-яких рейдерських атак на наші підприємства, відвідавши ТОВ «Дніпромлин» і поспілкуватися як з керівництвом, так і з трудовим колективом підприємства 14 вересня 2020 року об 11.00.
Будемо раді Вас бачити!

Сподіваємося на розуміння та подальшу плідну і взаємовигідну співпрацю!

P. S. Пропозиція відвідати ТОВ «Дніпромлин» також стосується і пана Нестеренка Вадима Григоровича.