Бублик "Український"- смак, знайомий з дитинства!

18 / 12 / 2017 р.

Хто пам'ятає бублик за 5 копійок? :) Цей вид бубличних виробів мав неймовірну популярність в 80х роках і був улюбленим смаколиком багатьох з тих, хто пам'ятає ті минулі часи. :)
У нинішній час стало модним відродження старих традицій. Всім відомо, що все нове - це добре забуте старе. Повертається мода на одяг, взуття, зачіски та продукти харчування. Не є винятком і хлібопекарська промисловість. Поруч з новітніми розробками в цій галузі з'являються і добре забуті «новинки». Одна з таких з'явилася і у Хлібозаводу №10. Зустрічайте - Бублик «Український»!
Ми є єдиним виробником данного виду продукції в нашому регіоні!

Для того, щоб максимально відродити «бренд 80х», наші технологи постаралися відтворити саме ту технологію виготовлення бубличної продукції, яка кардинально відрізняється від представленої на ринку здобної продукції.
«Бублик Український» вже доступний у продажу в найбільшій мережі магазинів «АТБ», роздрібних магазинах і кіосках фірмової торгівлі нашого підприємства. Смачний рум'яний бублик стане відмінним доповненням будь-якого напою: чай, кава, какао, сік, компот і т.д. Напій можна вибрати залежно від часу доби і настрою. «Бублик Український» - щось незмінне!