День Народження хлібозаводу №10

26 / 06 / 2020 р.

У травні наш улюблений хлібозавод відсвяткував свій 18 день народження, з цього приводу ми пропонуємо десять фактів про "хлібозавод №10". Нам є чим пишатися!
Щодня з заводу виїжджає близько 85 тонн хліба, це, приблизно, 200 тисяч буханок. Цієї кількості вистачить, щоб нагодувати невелике місто.
На сьогоднішній день ми виробляємо понад 35 видів хліба. Найулюбленішими і популярними, як і раніше залишаються класичні для «Хлібозаводу №10» хліб «Гірчичний» і «Зерновий». У складі першого - натуральне гірчичне масло, в складі другого - ядро ​​соняшникового насіння, житній солод, сухий ферментований солодовий екстракт, коріандр.
14 осіб працюють на заводі з самого заснування, це: начальник виробництва Алла Дирявка, начальник зміни цеху Оксана Андрієнко, пекарі Світлана Башкірова, Ірина Миронова, дрожжеводи Алла Волошина, Тетяна Грушевська, Любов Мосьпан, водії Геннадій Вороніцин, Ігор Гаврилов, Григорій Кобзенко, Микола малий, Анатолій Плохій, машиніст ТРМ Тетяна Чорна, економіст Оксана Зубкова.
Найстарший співробітник «Хлібозавод №10» - Сергій Опанасович Некрасов, прибиральник території.Йому 77 років. Наймолодший - пекар Анна Кисельова, їй 19.
У загальній сукупності у співробітників «Хлібозаводу №10» 260 дітей віком до 16 років.
За час існування екскурсій «Хлібозавод №10» відвідало близько 3 тисяч дітей.
На нашому підприємстві невпинно працюють над поліпшенням якості продукції. Для поліпшення смакових, ароматичних якостей хліба,уповільнення процесу черствіння ми використовуємо ряд методів. Наприклад, приготування деяких видів житньо-пшеничних сортів здійснюється із застосуванням додаткової стадії заварки, де частина сировини попередньо заварюється.Таким чином ми готуємо хліба «Зерновий», «Закарпатський», «Олександрійський», «Заварний з цибулею», «Петриківський», «Пряний». При виробництві цих заварних сортів хлібних виробів обов'язково використовується житній солод (ферментований або неферментованого), а також натуральні природні ароматизатори (кмин, коріандр, фенхель, кориця та ін.) Крім того, для того, щоб наш продукт був більш реальним, ми йдемо від використання маргарину, замінюючи його рослинним соняшниковою олією.
У нас ефективно впроваджуються еко-технології. Для економії енергоресурсів впровадили систему утилізації тепла. Тепер йде через димові труби печей тепло гріє воду для технології та господарсько-побутових потреб підприємства, що при максимальному навантаженні дозволяє економити до 120 кВт тепла на годину або 25 м3 / год газу.
На «Хлібозавод №10» використовують інноваційні технології. Наприклад, розділена на два потоки система подачі соняшникової та гірчичного масла. Система включає роздільні насоси, магістралі і ємності для зберігання масла в приміщенні цеху. Автоматичні дозатори подачі направляють масло безпосередньо в тістомісильні машини. Це запобігає потраплянню інгредієнтів, що містять алергени, в продукцію, яка випускається на тих же виробничих лініях, але в рецептуру яких не входять ці компоненти. В даному випадку мова йде про олію гірчичному, яке використовується в процесі виробництва однойменного хліба.
Наш завод щорічно проходить аудит на відповідність суворим вимогам міжнародних стандартів якості (ISO 9001) і харчової безпеки (ISO 22000 в новій версії міжнародного стандарту). У цьому році «Хлібозавод №10» вже пройшов аудит і отримав відповідні документи. Дотримання цих стандартів - гарантія того, що наша продукція якісна і смачна.