Користь заварних сортів хліба

23 / 02 / 2018 р.

Користь заварних сортів хліба

Для того, щоб кожен покупець продукції виробника «Хлібозавод №10» зміг підібрати на свій смак хлібобулочні вироби, технологи нашого підприємства розробляють нові сорти, що відрізняються ароматом і смаком.
Особливу увагу хочеться приділити заварним сортам, які набирають все більше популярності. Мода на заварні хлібобулочні вироби прийшла до нас з Європи, а формування цього тренду там обумовлено прагненням європейців до здорового і екологічного способу життя. Лінійка заварних хлібів у «Хлібозаводу №10» представлена чотирма позиціями: «Зерновий», «Олександрійський», «Закарпатський», Монастирський ».

У процесі приготування заварних сортів хліба, що містять в числі додаткової сировини сухий солод, використовується складна багатостадійна технологія, що дозволяє не тільки підвищити поживну та біологічну цінність виробів, а й надати їм приємний аромат і неймовірну користь. 

У порівнянні з пшеничними видами, заварні містять в 5 разів більше клітковини, що значно покращує травлення, і насичені величезною кількістю мінеральних речовин: магній, кальцій, залізо, а також вітаміни групи В, та ін. Хліба на заварках забезпечують наш організм енергією і надають загальностимулюючу корисну дію. Процес приготування заварних видів виробів-«Зернового», «Олександрійського», «Закарпатського». «Монастирського" - займає близько доби і складається з трьох стадій тістоприготування: заварка → закваска → тісто.

Приготування заварних сортів хліба за авторськими рецептурами технологів нашого підприємства дозволяє досягти бажаного смаку і надати їм більш насичений аромат.

Заварні хліба від «Хлібозаводу №10» - відмінні смакові якості та очевидна користь для здоров'я Вашої сім'ї.

1. ЗАВАРКА

 

2. ЗАКВАСКА

3. ТІСТО

 

ВИПІЧКА