Кращі вантажники СГП - працівники, які були нагороджені премією "Золотий колосок".

31 / 12 / 2020 р.

Закриваємо нашу рубрику «Працівники, нагороджені премією« Золотий колосок »серією публікацій про тих, без кого свіжий хліб не те, що не доїхав би до магазинів, але навіть не був би завантажений в автомобілі. Без них інгредієнти для хліба не потрапили б в цех, а упакований хліб нікому було б відправити на склад - місце, де він знаходиться до завантаження.
Сьогодні наші герої - вантажники складу готової продукції Олександр Михайлов і Володимир Парахненко. Це вони завантажують автомобілі з колосками, які поспішають по місту. Ми запитали у них, за що вони люблять свою роботу, що думають про неї.
Олександр Михайлов, кращий вантажник СГП:
«Працюю на« Хлібозавод №10 »з 2014-го року. Моя робота познайомила мене з хорошими людьми. Люблю свій колектив. Відчуваю, що роблю потрібну справу - намагаюся для того, щоб наш хліб вчасно надходив в магазини. Коли буває вільний час, із задоволенням готую. Моє хобі - кулінарія».
Володимир Парахненко, кращий вантажник СГП:
«Мені приємно усвідомлювати, що я приношу користь. Я людина товариська, тому колектив для мене дуже важливий. Ми один одного підтримуємо, допомагаємо. Люблю свою роботу. У мене на все вистачає сил, навіть на моє хобі - футбол ».