Продовжуємо серію публікацій «10 запитань жінці-керівнику».

17 / 06 / 2020 р.

Продовжуємо серію публікацій «10 запитань жінці-керівнику».
Ми вирішили з'ясувати, як прекрасна половина керівників «Десяточки» поєднує лідерські якості і жіночність.

Анжеліка Шаровська - заступник виконавчого директора «Хлібозаводу №10». На «десяточку» Анжеліка Олександрівна працює вже чотири роки. Вона прийшла на посаду менеджера з маркетингу, працювала начальником комерційного відділу. Закінчила Університет імені Альфреда Нобеля за фахом «менеджмент організації».

1. Як ВИ ВВАЖАЄТЕ, ЖІНЦІ ВАЖЧЕ БУТИ КЕРІВНИКОМ, НІЖ ЧОЛОВІКУ?

- Навпаки, вважаю, що жінці легше. Ми вміємо робити кілька справ одночасно, вміємо бути гнучкими, знаходити потрібні слова, в той час, як чоловіки більш прямолінійні і концентруються на чомусь одному. Звичайно, дуже важливі такі поняття, як жіноча мудрість і інтуїція. Вони не підвладні логіці, але завжди допомагають зробити правильний вибір.

2. СТИКАЛИСЬ КОЛИ-НЕБУДЬ З ТИМ, ЩО ВАС НЕ сприймають СЕРЙОЗНО, дискримінують ЧЕРЕЗ ТОГО, ЩО ВИ - ЖІНКА?

- Ні, такого не було, це пережиток минулого.

3. Як ЖІНЦІ-КЕРІВНИКОВІ ПОЄДНУВАТИ РОБОТУ І ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ? ЧИ ЦЕ МОЖЛИВО?
- Звичайно, можливо. Я вважаю, що, якщо жінка перебуває в стані закоханості, відчуває, що її люблять, такій жінці вистачить енергії на все. Якщо ж вона не відчуває себе коханою, справи будуть даватися їй важче.

4. У ВАС Є ХОБІ? ЯК ПРОВОДИТЕ ВІЛЬНИЙ ЧАС?

- Відвідую тренування в спортзалі, беру уроки гри на фортепіано. Давно хотіла навчитися грати на цьому інструменті. Вже освоїла дві композиції. Таке проведення часу допомагає мені розслабитися і повністю відволіктися від думок.

5. ЧИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ВИ НА РОБОТІ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ суто жіночі ПРИЙОМИ? НАПРИКЛАД, ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ?

- Так. У використанні таких жіночих прийомів, як щира посмішка, прояв симпатії немає нічого поганого. Так ми обмінюємося з чоловіками-колегами своєю енергією. Добре слово приємно будь-якій людині.

6. ВАШЕ ЖИТТЄВЕ КРЕДО?

- Довіряти собі й своїм почуттям. Робити те, що любиш. Бути з тими, кого любиш. Щиро робити для людей добро, не чекаючи нічого взамін.

7. ДАЙТЕ ПОРАДУ ЖІНКАМ-КЕРІВНИКАМ ТА  ПРОСТО ЖІНКАМ?

- Любить себе, будьте справжніми та вірте в себе.

8. ПОДІЛІТЬСЯ СЕКРЕТОМ, ЯК ВИ знаходити спільну мову зі своїми підлеглими?

- Потрібно слухати і розуміти людей. Наприклад, у мене у відділі є співробітник, який весь час спізнюється - ми з колегами намагалися його дисциплінувати, але потім зрозуміли: він ефективний, завжди виконує свою роботу. Якщо буде необхідність, затримається допізна. Є у мене співробітники, для яких ранковий десятихвилинний перекур - обов'язковий ритуал. Навіщо їх виховувати і намагатися відучити від цього, якщо вони відмінно виконують свою роботу?

9. СПРАВЖНЯ ЖІНКА - ЯКА ВОНА? ЩО ДЛЯ ВАС ЖІНОЧНІСТЬ?

- Вона спокійна, нікуди не поспішає, усміхнена знаходиться в гармонії з собою, задоволена усіма сферами свого життя. Поруч з нею чоловікові хочеться бути чоловіком.

10. Якщо Б ВИ МОГЛИ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЧОЛОВІКІВ НА ЗЕМЛІ, ЩО Б ВИ ЇМ СКАЗАЛИ?

- Кохайте жінок. Не шкодуйте для них компліментів. Даруйте їм квіти.
Повірте, жіноча любов і віра може творити дива і надихати на величезні досягнення.