Оновлення автопарку новими автомобілями газель марки "NEXT"

24 / 04 / 2017 р.
Оновлення автопарку новими автомобілями газель марки

Наша компанія позиціонує себе на ринку Дніпропетровської області в якості лідера з виробництва хлібобулочних виробів. Незважаючи на загальне визнання, високу якість продукції, що виробляється і своєчасну доставку, ми не зупиняємося на досягнутому, і прагнемо комплексно розвивати роботу Хлібозаводу №10 в усіх напрямках.

Так, в 2016 році було розпочато процес модернізації автопарку підприємства, закуплена перша партія нових хлібних автомобілей, брендованих в корпоративному стилі з нанесенням фірмового логотипу та гасла нашої компанії. У першому кварталі 2017 року наш автопарк поповнився наступною партією з 10ти автомобілей "нового покоління" ГАЗель марки "Next". І в цьому "Хлібозавод №10" знов взяв першість, так як подібних автомобілей на ринку ще не було. Машини виконані з урахуванням усіх особливостей розвезення хлібної продукції, мають необхідне технічне оснащення, і виконані в креативному дизайні. До кінця 2017 року заплановане придбання ще 10 аналогічних авто.

Ми впевнені, що розвиток в даному напрямку в черговий раз посприяє успішному розвитку компанії в цілому, і стане візитною карткою нашого Хлібозаводу.

"Хлібозавод №10" - прагнемо бути кращими в усьому. "