Продовжуємо розповідь про наших співробітників, які нагороджені премією "Золотий колосок".

03 / 03 / 2020 р.

Продовжуємо розповідати про наших співробітників, нагороджених премією «Золотий колосок». Перша в цьому році публікація цієї серії присвячена краще комірникові з прийому продукції Інні Коваленко.
Інна Коваленко - справжній фанат своєї роботи. Вона з палаючими очима говорить про те, що любить її, відразу відчувається, що ця любов щира і справжня. Наша героїня трудоголік: вона готова працювати і в будні, і в свята.
Інна працює на «десяточку» 8 років. Сьогодні в її обов'язки входить контроль якості і кількості продукції, що випускається. Через її дбайливі руки проходить величезна кількість наших золотистих батонів.
Інна зізнається: вона дуже любить хліб, тому найскладніше для неї - бракувати його. Вона робить це ретельно і уважно, проте часто просто не повертається язик сказати про хліб, що він поганий. Як може бути поганим це ароматне диво? Ще наші предки говорили про те, що про хліб не можна сказати, що він поганий. Однак, доводиться пересилювати себе, адже якість - понад усе.
Свою роботу наша героїня любить тому, що не може жити без творчої праці.Вона вважає, що найпрекрасніше в житті - створювати.
Інна Коваленко закінчила медичне училищі, але за фахом не працювала. Наша героїня сміється: білий халат вона все одно наділу.
Згадуючи про те, як прийшла на «десяточку», Інна каже, що шукала стабільність і знайшла її тут. Наша героїня повністю задоволена своєю роботою: їй подобається стабільна робота і зарплата. Вона каже, що спокійно може планувати своє життя, і у неї ніколи не виникало бажання змінити роботу. Також Інна дуже любить свій колектив.
Вільний час нашої героїні подобається проводити з книгою. Своїм хобі вважає кулінарію.
Інна Коваленко впевнена: премія «Золотий колосок» потрібна. Вона дуже мотивує. Отримавши «Золотий колосок», вже неможливо знизити планку.