Продовжуємо розповідати про наших співробітників, нагороджених премією «Золотий колосок». Сьогодні наш герой - Сергій Тюрін, кращий старший охоронець.

31 / 07 / 2020 р.


Продовжуємо розповідати про наших співробітників, нагороджених премією «Золотий колосок».
Сьогодні наш герой - Сергій Тюрін, кращий старший охоронець. Він працює на «Десяточці» 7 років. Каже, що робота йому подобається. Сергій любить спілкування з людьми і його обов'язки - здійснення обходів, перевірка автомобілів - для нього не в тягар. Основною складністю Сергій називає перевірку великої кількості автомобілів. Він звик до нічних змін, в них він знаходить свою красу. Наш герой товариський і відповідальний, зі своєю роботою справляється на совість.
Сергій родом з села Миколаївка Дніпропетровської області, там він закінчив середню школу. Потім навчався на технолога-машинобудівника, але навчання кинув. Батько Сергія працює комбайнером, з 16 років наш герой допомагав йому в роботі. Йому подобалося милуватися річним полем, блакитним небом.
Вважає, що головні якості хорошого охоронця - твердість переконань, відповідальність.
«Десяточку» Сергій любить за стабільність, хороший колектив.
Захоплення нашого героя - футбол (він грає за команду рідного села), комп'ютерні ігри. Багато часу приділяє роботі на своїй земельній ділянці.
Сергій каже, що в цьому році теж дуже хоче отримати нагороду «Золотий колосок».