Розповідаємо про механіка з ремонту автотранспорту, нагородженого премією «Золотий колосок», Олександра Некрасова.

04 / 09 / 2020 р.


Розповідаємо про механіка з ремонту автотранспорту, нагородженого премією «Золотий колосок», Олександра Некрасова.
Про нього можна сміливо сказати, що ця людина живе і горить своєю роботою. У 12 років Саші купили мопед, і він захопився ремонтом подібної техніки. У 16 будинки самостійно ремонтував мопеди для всіх, у кого була в цьому необхідність, в 18 років перейшов на ремонт автомобілів.
Олександр закінчив Автотранспортний технікум і Придніпровську державну академію будівництва та архітектури. На «Десяточці» працює з 2005 року. Починав на посаді слюсаря по ремонту автотранспорту.
Саша каже, що хороший механік з ремонту автомобілів повинен на 100% знати все про транспорт, розбиратися в найдрібніших нюансах, а не тільки передоручати роботу слюсарю з ремонту. Сьогодні Олександр Некрасов може з легкістю виявити будь-яку поломку, проконсультувати водія, у якого зламалася машина, по телефону, щоб фахівець, який буде виїжджати на місце поломки, знав до чого готуватися. Словом, ремонт будь-якої складності йому по плечу.
Олександр любить свою роботу за різноманітні завдання, йому подобається вирішувати непрості проблеми.
Саша звик до свого колективу, йому подобається працювати з людьми, яких він знає вже 15 років. «Десяточку» цінує за стабільність.
Захоплення Олександра - мотоцикл. Навіть у вільний час він не може жити без техніки.
Премію «Золотий колосок» йому було отримувати дуже приємно, Олександр каже, що це визнання його роботи.