Розповідаємо про одного з кращих дрожжеводів «Хлібозаводу №10», співробітника, нагородженого премією «Золотий колосок», Тетяну Грушевську.

12 / 10 / 2020 р.

Розповідаємо про одного з кращих дрожжеводів «Хлібозаводу №10», співробітника, нагородженого премією «Золотий колосок», Тетяну Грушевську.
Тетяна працює на нашому підприємстві з самого його заснування, 18 років.
Каже, що у неї ніколи не виникало бажання змінити місце роботи, тому що все влаштовує: колектив, керівництво, заробітна плата, графік. Відразу видно: вона дуже любить свою справу, робота надихає нашу героїню - з палаючими очима Тетяна розповідає про свої повсякденні завдання. Напевно, в цьому один із секретів чарівності і позитивної енергії, яку випромінює наша героїня.
З 92-го по 2002-го, до того, як відкрилася «Десяточка», Тетяна працювала на Першому хлібокомбінаті, освоїла навички багатьох професій цеху основного виробництва.
Своїм вчителем, наставником наша героїня називає начальника цеху основного виробництва Аллу Миколаївну Дирявка. Коли Тетяна прийшла на «десяточку», Алла Миколаївна ще працювала начальником зміни. Тетяна вдячна їй за те, що допомагала і навчала, проявляла і продовжує проявляти материнську турботу про своїх співробітників.
Спеціальної освіти Тетяни немає, вона жартує, що його за неї отримав син - він технолог з переробки зернових.
Сьогодні в обов'язки Тетяни входить виготовлення якісних житніх заквасок для житніх сортів хліба. Завдання це не з простих: потрібно стежити за кислотністю закваски, правильністю вибражіванія, дотримуватися температурні режими.
Наша героїня говорить, що любить робочий процес. Зізнається: коли все ладиться, входить в азарт, хоче працювати краще і краще. Основним у своїй роботі Тетяна вважає уважність.
Наша героїня живе в приватному секторі, тому у вільний час нудьгувати їй не доводиться. Ще вона любить готувати, особливо випічку. Від тіста, борошна і дріжджів не втомлюється, тому із задоволенням присвячує їм навіть вільний час. Тетяна з радістю пече торти. Каже, що любов до приготування їжі у неї з дитинства - її вчила готувати улюблена бабуся.
Наша героїня зізнається: отримувати премію «Золотий колосок» їй було дуже приємно. Тетяна каже: визнання керівництва і колективу стимулює, окрилює, змушує звернути гори.