Розповідаємо про ще одного співробітника, нагородженого премією «Золотий колосок» у номінації «кращий водій», Сергія Бураменського.

14 / 12 / 2020 р.

Розповідаємо про ще одного співробітника, нагородженого премією «Золотий колосок» у номінації «кращий водій», Сергія Бураменського.
Таких водіїв, як Сергій, називають красиво і романтично «нічними гонщиками». Уявили нічну трасу у вогнях? А потрібно було нічний завод! Справа в тому, що Сергій з шостої вечора до шостої ранку ставить під завантаження хлібні машини, які потім, коли їх водії заступлять в зміну, повезуть продукцію в магазини. Його праця не менш важлива, ніж праця, так званих, водіїв «Хлібників».
Наш герой працює на «десяточку» вже 16 років. За фахом Сергій фахівець з нафтогазопереробному обладнанню, але з дитинства любить машини і не уявляє свого життя без роботи водієм.
Згадує, що, ще будучи дитиною, разом зі своїми друзями ремонтував автомобілі і мотоцикли. Зізнається, що дуже любить механізми, техніку. Керівник називає його працьовитим і відповідальним.
Найскладнішим у своїй роботі Сергій вважає відповідальність за матеріальні цінності, а найголовнішим якістю хорошого водія - усвідомлення того, що безпека людей - перш за все, наявність багажу знань.
Наш герой живе в приватному будинку. Каже: дуже важливо жити на землі, відчувати її під ногами. Любить природу, ліс. Сергій - грибник, із задоволенням присвячує цьому хобі вільний час.
Премія «Золотий колосок» стала для нашого героя знаком того, що його працю цінують. Каже: пропрацювавши багато років на заводі, дуже важливо отримати таку премію.