Шість фактів про Галину Ярославівну Адамчик в День 60-річчя!

30 / 11 / 2020 р.

Шість фактів про Галину Ярославівну Адамчик в День 60-річчя!
Друзі, сьогодні у нас свято - День народження виконавчого директора «Хлібозаводу №10» Галини Ярославівни Адамчик!
Нашої іменинниці виповнюється 60, тому пропонуємо Вашій увазі 6 фактів про Галину Ярославівну!

???? Галина Ярославівна пройшла шлях до успіху з самого початку. Після закінчення навчання в Одеському технологічному інституті харчової промисловості ім. М. В. Ломоносова отримала направлення на роботу на Дніпропетровський хлібокомбінат №2, розпочала трудову діяльність на посаді машиніста ТРМ. Потім стала начальником виробництва «Хлібозаводу №4». Працювала заступником голови правління на Нікопольському хлібокомбінаті, директором підприємства «Павлоградхліб». З 2012 року - виконавчий директор «Хлібозаводу №10».

???? У цьому році Галина Ярославівна відзначила 40 років трудової діяльності.


???? Незважаючи на те, що у Галини Ярославівни багато інтересів - читання, тренінги з менеджменту, управління, подорожі, виконавчий директор каже, що головним її захопленням залишається робота. Вона заряджає енергією.

???? Можна сказати, що один з девізів Галини Ярославівни: «Немає нічого неможливого!» Згадуючи про те, як вона тільки прийшла працювати на «Хлібозавод №10», Галина Ярославівна розповідає: в той час склад готової продукції виглядав зовсім не так, як сьогодні, залишав бажати кращого. Вказуючи на безлад співробітнику, який в той час працював завідувачем СГП (після приходу Галини Ярославівни він пропрацював ще близько 4-х місяців), вона незмінно отримувала відповідь: «Це вже нереально!». «Виявилося, що немає нічого нереального і неможливого, - посміхається Галина Ярославівна, - будь-яка мета - досяжна».

???? Одна з рис виконавчого директора «Десяточки» - почуття стилю і бездоганний смак. Погодьтеся, це важливо. Галина Ярославівна зізнається, що у вільний від роботи час віддає перевагу спортивному стилю одягу, але для колег, підлеглих Галини Ярославівни це залишається невідомим. На роботі її фаворит - класичний стиль. Галина Ярославівна каже, що намагається стежити за трендами, але вважає важливим, слідуючи за модою, вибирати те, що підходить саме їй.

????Звичайно, наш виконавчий директор - не тільки лідер і керівник. Вона - любляча дружина, мама і бабуся. У Галини Ярославівни є діти Юлія і Роман, внуки Матвій і Марк.
Вітаємо нашу іменинницю!

Дорога Галина Ярославівна, бажаємо, щоб Ваша кипуча енергія не спадала! Продовжуйте удосконалювати рідну «десяточку»! Міцного здоров'я, досягнення будь-яких цілей, щастя!