Скучили за нашою постійною рубрикою «Співробітники, нагороджені премією« Золотий колосок »?

07 / 07 / 2020 р.

Скучили за нашою постійною рубрикою «Співробітники, нагороджені премією« Золотий колосок »?
Сьогодні розповідаємо про кращого машиніста ТРМ (тістообробних машин) Ганну Шевченко!
Аня Шевченко-скромна, чарівна, відповідальна. Вона не тільки відмінно працює, а й бере активну участь у корпоративному житті заводу. Вона - одна з чотирьох прекрасних Снігуроньок «Десяточки». Можливо, на цей Новий рік саме Аня подарувала чарівну казку, віру в Снігуроньку вашій дитині. На обласному фестивалі «Місто професій», представляючи рідне підприємство, Аня працювала, не покладаючи рук, показуючи тисячам малюків, як потрібно правильно формувати з тіста майбутні булочки, плюшки, батони.
Аня працює на «Хлібозавод №10» з 2005-го року. За фахом вона - пекар-кондитер. «Десяточка», фактично, її перше місце роботи.
В обов'язки нашої героїні входить контроль за вагою, формою, якістю тіста на своїй ділянці роботи. Аня каже, що відчуває свою відповідальність, адже в роботі з таким продуктом як хліб важливий кожен етап.
Свою роботу, не дивлячись на всі її складності, Анна любить. Їй подобається запах хліба, подобається брати участь в створенні такого важливого продукту.
Наша героїня говорить, що дуже любить свій колектив, а «десяточку» цінує за стабільність. Не дивлячись на важку сьогоднішню ситуацію, карантин, підприємство працює, забезпечуючи область хлібом. Анна вважає це дуже важливим, цінує, що у неї є робоче місце.
На «десяточку» Аня зустріла свою долю - чоловіка Юрія, він працює на нашому підприємстві Тістороб. Коли Аня перейшла на посаду машиніста ТРМ (спочатку наша героїня працювала пекарем), вони з Юрою відразу звернули увагу один на одного. Посміхаючись, наша героїня згадує, що вони довго переглядалися - іноді, працюючи, Аня ловила на собі його погляд. Потім, нарешті, познайомилися, стали зустрічатися. Сьогодні ця красива пара 12 років разом, виховують доньку Вероніку.
Весь вільний від роботи час Аня присвячує рідним, вони сім'єю люблять відпочивати на природі.
Наша героїня вважає, що такі нагороди, як «Золотий колосок» потрібні, адже вони - результат наполегливої ​​праці, а, отже, мотивують працювати ще краще.