Скучили за нашою рубрикою «Володарі премії« Золотий колосок »?

18 / 12 / 2020 р.

Скучили за нашою рубрикою «Володарі премії« Золотий колосок »?
Сьогодні розповідаємо про співробітника, нагородженого премією в номінації «Кращий водій» - Сергія Ситника.
Сергій прийшов на «десяточку» в 2003-му році під час навчання. Тоді він працював вантажником. Через три роки наш герой отримав права і став водієм хлібної машини.
За фахом Сергій - автослюсар, тому свою машину може полагодити з легкістю. Вважає, що робота, пов'язана з автомобілями - його доля.
З посмішкою згадує наш герой своє бойове хрещення на посаді водія хлібної машини. Йому дали непростий маршрут - на Озерку, де знаходилося багато фірмових точок. Новачок легко міг заплутатися. Тоді з моменту отримання Сергієм прав пройшло всього 2 тижні. Він відмінно впорався із завданням, говорить, що радий такому випробуванню.
Для того, щоб у Вас завжди був свіжий хліб, Сергій починає роботу в 12 ночі і закінчує в 12 дня. Найскладнішим у своїй роботі вважає виникнення факторів, на які він не може вплинути - наприклад, погані погодні умови, обледеніла дорога взимку.
За 17 років роботи завод і колектив стали для Сергія рідними, сім'єю. Наш герой зізнається: у нього ніколи не було думки звільнитися.
Важливими якостями хорошого водія Сергій Ситник називає комунікабельність, акуратний зовнішній вигляд.
Саме на «десяточці» наш герой зустрів свою долю - милу чарівну дівчину Катерину. Вона працювала комірником гаража. Десять років молоді люди дружили. «Придивлялися один до одного», - з посмішкою говорить наш герой. Кілька років тому пара одружилася. Зараз Сергій і Катя виховують дворічну доньку Алісу.

Кожну вільну хвилину Сергій Ситник присвячує родині, він любить гуляти з рідними в парку, їздити на природу.
Наш герой вважає: премія «Золотий колосок» потрібна для того, щоб завжди залишатися на рівні.