Сьогодні ми розповідаємо про Ірину Рябчук - власницю премії «Золотий колосок» в номінації «Кращий пекар».

23 / 07 / 2020 р.

У цеху її називають наставницею нових співробітників. Вона - жінка з вольовим характером, дружина шахтаря, яка звикла не спати ночами, боячись почути сигнал тривоги. Наша героїня працьовита і мудра. Вона любить свою справу і віддає їй всю душу.
Сьогодні ми розповідаємо про Ірину Рябчук - власницю премії «Золотий колосок» в номінації «Кращий пекар».
За освітою Ірина - хімік-технолог. Багато років пропрацювала на Єнакіївському молокозаводі. Приїхавши близько шести років тому до нашого міста із зони АТО, Ірина побачила оголошення про те, що Десятому хлібозаводу потрібен пекар. Почавши працювати, зрозуміла, що на «Десяточці» їй подобається. Посміхаючись, Ірина визнає, що спочатку було не просто, але наша героїня не звикла пасувати перед труднощами, вона вирішила довести собі, що зможе.
Ірина Рябчук завжди працювала в харчовій промисловості, говорить, що така робота їй до душі - нашій героїні подобається процес - вона любить спостерігати, як заготівка перетворюється в продукт, який радує людей, приносить їм користь. Бути корисною - ось, що важливо одному з кращих пекарів нашого хлібозаводу.
В обов'язки Ірини входить посадка тестової заготовки в піч, вона перевіряє склад продукції, відбраковує її, укладає готовий хліб в контейнери.
Також, як і героїня нашої попередньої публікації Анна Шевченко, Ірина Рябчук працювала на обласному фестивалі «Місто професій», показуючи тисячам малюків, як потрібно правильно формувати з тіста майбутні булочки, плюшки, батони.
«Десяточку» наша героїня любить за стабільність, хороший колектив. Вважає, що знайти роботу працьовита людина завжди зможе, а ось хороший колектив - рідкість.
У вільній час Ірина любить балувати сім'ю смачними стравами, з захопленням читає книжки. Один з улюблених письменників - Булгаков. Ірина каже, що їй подобається відкривати нове в його творах. Ще одне захоплення нашої героїні - квіти. Вона вирощує їх у своєму дворі.
Вважає, що премія «Золотий колосок» - чудовий стимул.