Сьогодні ми розповідаємо про співробітника, що отримала нагороду «Золотий колосок» у номінації «кращий укладальник-пакувальник» - Олену Єдун.

31 / 03 / 2020 р.


Чарівна, товариська, працьовита. Сьогодні ми розповідаємо про співробітника, що отримала нагороду «Золотий колосок» у номінації «кращий укладальник-пакувальник» - Олені Єдун.
Олена Єдун трудиться на «Хлібозавод №10» три роки. Каже, що за цей час жодного разу не виникало бажання змінити роботу - Олена впевнена: вона знаходиться на своєму місці. Керівник називає її ідеальним співробітником. Олена працює на напівавтоматичній лінії нарізки і упаковки хліба «Dovaina». В середньому, наша героїня і її колеги, які працюють на цій напівавтоматичного лінії, нарізають 130 контейнерів хліба за зміну, це майже 21 тисяча батонів! Тільки уявіть, скільки ароматного хліба проходить через їх руки за тиждень і місяць.
Олена про свої успіхи говорить зі збентеженою посмішкою - вона скромна і приємна. Однак, вона вміє не тільки працювати, а й відпочивати - після роботи організовує для колективу свята. За освітою Олена кухар. До того, як прийшла на «десяточку», вона працювала кухарем холодного цеху. Каже, що відразу влитися в роботу було непросто - інший темп, інші завдання, нічні зміни, однак вона впоралася.
Олена зізнається, що їй подобається конвеєр. Для нашої героїні він уособлює безперервний рух, життя.
Дівчина любить свій колектив, дуже комфортно почуває себе на «десяточці». Хобі Олени - кулінарія, її коронна страва - качка з чорносливом і курагою.
Наша героїня вважає, що нагорода «Золотий колосок» не просто стимулює працювати краще, вона дозволяє відчути впевненість в своїх силах.