Сьогодні наш герой - Олег Бондар, співробітник, нагороджений премією «Золотий колосок» в номінації «Кращий оператор пакетоформувальних машин».

10 / 11 / 2020 р.

Сьогодні наш герой - Олег Бондар, співробітник, нагороджений премією «Золотий колосок» в номінації «Кращий оператор пакетоформувальних машин».
Олег від душі любить свою роботу. Він не просто проводить на «Десяточці» робочий час - він трудиться, намагаючись поліпшити процес, йому подобається відчувати відповідальність. Олег допомагає дівчаткам на лінії, вантажникам. Він працьовитий і старанний. Завжди намагається зробити більше, ніж належить за зміну, надихнути інших співробітників.
Він вважайте, що головні якості хорошого оператора пакетоформувальних машин - вміння планувати роботу, чесність по відношенню до колег.
На «Десяточці» працює майже 3 роки. За освітою ????Олег - електрик. Раніше він працював гальваніком на агрегатному заводі.
Спочатку Олегу було непросто впоратися з новими обов'язками - темп роботи здавався йому занадто швидким, але колеги вмовили Олега залишитися, не кидати роботу і через місяць він звик до неї. В обов'язки нашого героя входить управління технікою, яка упаковує хліб. Олег каже: йому приємно усвідомлювати, що упакований їм хліб, візьме в руки дитина і, розпакувати, із задоволенням з'їсть.
Весь вільний час наш герой проводить з родиною. Колись він захоплювався роботою з комп'ютерами, навіть працював адміністратором у комп'ютерному клубі. Створював сайти.
Олег каже, що премія «Золотий колосок» для нього має велике значення. Він згадує, яким щасливим відчув себе, коли побачив своє фото на «Алеї слави», тут же сфотографував його і відправив дружині по «Вайберу». Каже, що, коли ми подаруємо йому портрет з Алеї слави, обов'язково повісить його вдома.