Сьогодні наш герой - Тістороб, нагороджений премією «Золотий колосок», Роман Чорновіл.

22 / 09 / 2020 р.


Сьогодні наш герой - Тістороб, нагороджений премією «Золотий колосок», Роман Чорновіл.
Коли слухаєш, з якою любов'ю Роман каже про свою роботу, розумієш, що він - справжній професіонал, людина, яка знаходиться на своєму місці. Роман каже, що любить саме відчуття тіста в руках, любить його живу матерію, живий матеріал, взаємодіючи з яким (звичайно, не безпосередньо, а за допомогою техніки), співробітники цеху створюють нове - ароматний свіжий хліб. Слухаючи Романа, розумієш, що це справжня творчість. Наш герой впевнений: головне в Тісторобі - душа. Роман каже, що кожен раз, замішуючи тісто, вкладає в нього душу. Інакше хліб вийде несмачним.
Наш герой працює на «десяточку» 17 років. До цього працював у приватній турецької пекарні, там виробничий процес значно відрізнявся від заводського - тісто місили вручну, також вручну здійснювали і інші операції.
За фахом Роман - тесля-скляр, але душа завжди лежала до роботи з борошном і тістом. У цій галузі працював батько Романа, тому він вирішив спробувати. Сім'я Чорноволів - справжній поспіль хліборобів і пекарів. Дружина нашого героя - пекар-кондитер, сини з великим задоволенням ліплять пиріжки.
Роман відповідає за якість тіста, вважає цю роботу відповідальної. Він - один з кращих співробітників нашого підприємства. Працьовитий, цілеспрямований. Крім того, він просто дуже чарівна та приємна людина.
«Десяточку» Роман дуже любить: йому подобається злагоджений колектив, лояльне керівництво. Великим плюсом вважає турботу про дітей співробітників: заходи, конкурси, подарунки. І, звичайно, дуже важливим вважає те, що заводчани отримують зарплату вчасно. 
Вдома Роман «включає» свою першу професію: займається ремонтом будинку.
Отримання премії «Золотий колосок» вважає знаком того, що його цінують і поважають.