Сьогодні представляємо Вам співробітника, нагородженого «Золотим колоском» в номінації «Кращий майстер зміни» (ділянка упаковки)

04 / 02 / 2020 р.

 

Сьогодні представляємо Вам співробітника, нагородженого «Золотим колоском» в номінації «Кращий майстер зміни» (ділянка упаковки) - Наталю Громову.
Жінка з сильним характером і чарівною посмішкою. Енергійна і працездатна. Наталя працює на «десяточку» майже 16 років.
Свій трудовий шлях вона розпочала на посаді укладальника-пакувальника. Підвищення отримала завдяки щасливому збігу обставин: бригадир шукала собі заміну, її вибір припав на працелюбну, відповідальну Наталю. Наша героїня зізнається: підвищення не викликало у неї особливого ентузіазму, вона розуміла, що на її плечі ляже більше відповідальності, але у Наталії було найголовніше - бажання долати труднощі.
Сьогодні Наталія рада тому, що так вийшло. Вона - компетентний, ефективний співробітник, любить свою роботу. Через кілька років після того, як Наталя отримала нову посаду, бригадири «Десяточки» перетворилися в майстрів зміни, їх сфера відповідальності розширилася.
Наталя каже, що одночасно найскладніше і найцікавіше в її роботі - спілкування з людьми. Вона впевнена: дуже важливо знайти до кожного співробітника підхід. Наша героїня говорить, що у неї чудовий колектив, всі чітко виконують свої обов'язки. Вона має дуже важливу для керівників особливість: Наталя цікавляться життям свого колективу, вона знає, чим живуть її підлеглі поза роботою. В її обов'язки входить повний контроль робочого процесу на ділянці, і вона відмінно з цим справляється.
Керівник називає Наталію доброю та чуйною. Їй можна доручити будь-яке завдання.
Наталія навчалася в Індустріальному технікумі на кафедрі обробки металу тиском, але вийшла заміж, народила дочку і залишила навчання.
Наталя каже, що дуже любить «десяточку». Звикла до колективу, приходить на роботу, як у другій дім. Ще одним плюсом вона називає стабільну зарплату.
Хобі нашої героїні - кулінарія і шиття. Її енергія заряджає всіх навколишніх.