Сьогодні розповідаємо про Сергія Сироту, водія, якого нагородили премією «Золотий колосок».

04 / 11 / 2020 р.

Сьогодні розповідаємо про Сергія Сироту, водія, якого нагородили премією «Золотий колосок».
Сергій Сирота - водій хлібної машини. Він - один з тих людей, які дбають про те, щоб щоранку Ви могли купити свіжий хліб. Якщо в потоці машин на трасі Ви побачили нашу брендовану машину із зображенням колоска, можливо, це саме Сергій везе хліб.
Він працює на підприємстві 9 років. Як і будь-який інший водій хлібної машини, наш герой не просто доставляє хліб в магазини і кіоски - він відповідає за повернення продукції, документацію.
За фахом Сергій автослюсар. У дитинстві наш герой любив збирати конструктори. Потім став захоплюватися автотехнікою - батько вчив його ремонтувати машину і мопед. Захоплення стало покликанням. Сергій працював автослюсарем, водієм і завжди любив свою справу.
Наш герой починає роботу о 2 годині ночі і закінчує о 13:00. Він каже: насолоджується тим, що, коли виїжджає на роботу, траса не завантажена, Сергій любить дорогу. Звичайно, в такій роботі є і мінуси: незважаючи на те, що працювати за таким графіком нашому герою подобається, він зізнається, що не спати ночами все-таки важко. Хоча, Сергій упевнений, що в його роботі однозначно більше плюсів: день він може провести зі своєю родиною. Плюсом роботи на «Десяточці» Сергій називає стабільну зарплату.
Наш герой - не тільки справжній приклад працьовитості, Сергій каже, що для гарного водія на дорозі важлива не тільки безпека, але  й культура - правильна поведінка, повага до оточуючих.
Весь вільний час Сергій присвячує родині. Він виховує доньку. У вихідний день дуже любить влаштовувати з нею прогулянку на велосипедах.
Каже, що премію «Золотий колосок» йому було отримувати приємно.