Сьогодні розповідаємо про ще одну нашу колегу, яка отримала премію «Золотий колосок».

09 / 12 / 2019 р.

Сьогодні розповідаємо про ще одну нашу колегу, яка отримала премію «Золотий колосок» - краща комірниця по прийому та відпуску поворотної продукції Наталії вузьких.
Наталя вузьких не тільки відповідальний співробітник, готовий прийти на допомогу своїй команді, але відмінний друг, мудрий порадник. Вона починала свій шлях на «десяточку» 14 років тому на посаді комірника складу готової продукції. Сьогодні Наталія комірник по прийому та відпуску поворотної продукції. Це вона піклується про те, щоб дати притулок хліб, який повернувся назад на завод, документаційно оформити його і берегти, як зіницю ока.
Працювати на «десяточку» Наталії подобається. Головними перевагами своєї роботи вона називає хороший колектив і стабільність.
За фахом Наталя кондитер. Любить готувати, у вільний час радує домашніх кулінарними шедеврами. Наталія не уявляє своє життя без активного відпочинку. Влітку разом з сім'єю вона виїжджає на човні на берег Дніпра, розбиває намет.
Наталя каже, що премія «Золотий колосок» дуже потрібна, адже завдяки їй ніхто зі співробітників не зможе знизити планку, працювати гірше.