Сьогодні розповідаємо про співробітника, нагородженого премією «Золотий колосок» в номінації «Кращий водій муковоза» - Олександра Дураса.

24 / 11 / 2020 р.


Сьогодні розповідаємо про співробітника, нагородженого премією «Золотий колосок» в номінації «Кращий водій муковоза» - Олександра Дураса.
Олександр Дурас - людина, позитивна енергетика якого відчувається з перших хвилин спілкування. На «десяточку» він працює більше десяти років, всього водійського стажу у Олександра Івановича 20 років. За фахом він - механік. Довгі роки працював водієм муковоза, далекобійником.
За день наш герой робить по чотири ходки за борошном. Працює з сьомої до сьомої. Управляє машиною, вантажопідйомність якої 8 тонн. Це складна, неманеврена техніка, але Олександр каже, що керувати муковозом йому не складно, складно - ремонтувати його.
В роботі нашого героя подобається, що він має можливість спілкуватися з людьми. Працюючи далекобійником, він такої можливості не мав. Звичайно, Олександр Іванович любить свою машину, визнається, що іноді навіть розмовляє з нею, як з живою істотою.
Керівник називає нашого героя відповідальним і працьовитим.
Олександр Іванович зізнається, що вільного часу у нього, практично немає. Коли таке буває, Олександр Іванович присвячує його дружині, синові й дочці.
Наш герой вважає: хороший водій повинен любити свою машину. І найголовніше, не залежно від професії, залишатися людиною за будь-яких умов.
Раніше наш герой захоплювався полюванням, риболовлею, займався дайвінгом. Останнє йому близько так, як він під час служби на флоті був водолазом.
Олександр Дурасов каже, що отримувати «Золотий колосок» йому було дуже приємно.