Сьогодні розповідаємо про співробітника, який отримав нагороду «Золотий колосок» в номінації «Кращий комірник відділу постачання» - Валентину Пукову.

26 / 06 / 2020 р.

Сьогодні розповідаємо про співробітника, який отримав нагороду «Золотий колосок» в номінації «Кращий комірник відділу постачання» - Валентину Пукову.
Керівник називає Валентину Романівну відповідальної, виконавчої, співробітником, на якого завжди можна покластися.
За фахом вона - швачка-мотористка. Працювала на швейній фабриці, виготовляла легку жіночий та дитячий одяг. Коли наша героїня повернулася з декрету, швейна фабрика переживала не найкращі часи, і вона пішла працювати в кіоск фірмової торгівлі нашого хлібозаводу. Валентина каже, що така робота приносила їй задоволення - вона вміє знаходити спільну мову з різними людьми. У 2012-му році Валентина стала комірником відділу постачання «Хлібозаводу №10».
В її обов'язки входить отримання та відпуск сировини. Валентина Романівна свою роботу любить - каже, що найголовніше і найулюбленіше в ній - спілкування з людьми. Нашій героїні подобається зручний графік - він дозволяє проводити час з сім'єю. У Валентини Романівни двоє дітей і онука, спілкуванням з ними приносить їй щастя. Ще один плюс роботи - хороший колектив. Валентина називає своїх колег добрими і чуйними.
У вільний час наша героїня любить вирощувати квіти, займатися ландшафтним дизайном, доглядати за грядками. І, звичайно, шити.
Валентина Романівна каже, що отримувати нагороду «Золотий колосок» їй було дуже приємно.