Сьогодні розповідаємо Вам про співробітника, нагородженого премією «Золотий колосок» в номінації «Кращий налагоджувальник обладнання» - Леоніда Уряшніка.

17 / 11 / 2020 р.

Сьогодні розповідаємо Вам про співробітника, нагородженого премією «Золотий колосок» в номінації «Кращий налагоджувальник обладнання» - Леоніда Уряшніка.
Леонід працює на нашому підприємстві 18 років. За фахом він - слюсар. Леонід працював трактористом-комбайнером, потім наладчиком обладнання. «Десяточка» - підприємство, на якому працює сім'я Леоніда: дружина Світлана і дочка Катерина.
Керівник називає нашого героя ініціативним, відповідальним, активним. Леонід володіє головними якостями та вміннями, необхідними хорошому налагоджувальникові обладнання: він оперативно може усунути поломку, а це дуже важливо, адже будь-який простій - це фінансові втрати.
Леонід любить свою роботу, йому подобається фізична праця, подобається вирішувати логічні завдання. В обов'язки співробітника входить діагностика обладнання, ремонт техніки на всіх ділянках, починаючи від цеху основного виробництва, закінчуючи ділянкою нарізки і упаковки.
Наш герой пам'ятає своє перше завдання на «десяточку»: він монтував обладнання. У першому завданні Леонід нічого складного не побачив, але його вразила нова імпортна техніка.
Наш герой вважає: хороший наладчик оборудования повинен бути уважним, розбиратися не тільки в механіці, але і в електроніці, володіти значним багажем знань.
Леонід любить свій колектив, на роботу йде із задоволенням, але, відпочинок, звичайно, ніхто не відміняв. Наш герой - завзятий рибалка.
Леонід вважає, що премія «Золотий колосок» потрібна, вона стимулює працювати краще.