Сьогодні знайомимо вас з нашим співробітником, який отримав премію «Золотий колосок» у номінації «кращий інженер-технолог».

14 / 01 / 2020 р.

Сьогодні знайомимо вас з нашим співробітником, який отримав премію «Золотий колосок» у номінації «кращий інженер-технолог».
Інна Книш - людина, яка стоїть біля витоків народження нашої продукції. Вона здійснює прийом борошна, її повний аналіз, а також аналіз готової продукції. Інна каже, що відчуває відповідальність, що накладаються на неї робочими обов'язками. Проте, все, що Інна робить, вона робить з легкістю.
Каже, що відчуває борошно і навіть без аналізу може визначити - хороша вона чи ні.

На «десяточку» Інна працює 14 років. Вона закінчила Політехнічний коледж. Її спеціальність - аналітичний контроль якості хімічних сполук. На нашому підприємстві починала працювати на посаді техніка-технолога. Інна каже, що, обравши професію, пішла по стопах своєї мами - вона теж працює в галузі хлібопечення.
Керівник називає Інну людиною з феноменальною пам'яттю, стриманою, вихованою, інтелігентною. Порядної і виконавчої.
Наша героїня ділиться: працюючи на «десяточку», вона відчуває впевненість в завтрашньому дні. Звичайно, крім роботи, у неї є й інші захоплення: Інна любить балувати домашніх вишуканими стравами. Не може жити без моря, намагається щороку підзаряджатися його енергією.
Наша героїня впевнена: премія «Золотий колосок» мотивує: адже ті, хто не отримали її в цьому році, будуть намагатися отримати в наступному.