Світлана - володар премії «Золотий колосок», кращий приймальник замовлень.

05 / 10 / 2020 р.

Знайомтеся - Світлана Лістофорова, людина, яка відповідає Вам, коли набираєте телефон з упаковки нашого хліба. Звичайно, вона не єдиний приймальник замовлень на нашому підприємстві, не тільки вона відповідає на дзвінки клієнтів, але досить імовірно, що, зателефонувавши нам, Ви почуєте саме її приємний голос.
Світлана - володар премії «Золотий колосок», кращий приймальник замовлень. Вона працює на заводі не менше 9 років. За освітою наша героїня пекар.
Раніше вона працювала на приватному підприємстві, де, починаючи на посаді пекаря, вона встигла попрацювати і майстром, і диспетчером.
Сьогодні Світлана приймає замовлення на хліб, передає їх на склад готової продукції. Відповідає на питання клієнтів.
Курйозних ситуацій в роботі нашої героїні предостатньо! Посміхаючись, вона згадує, що одного разу подзвонив клієнт запитував, чому в булочці, яку він купив вчора, було на кілька родзинок менше, ніж раніше.
Колеги Світлани говорять, що вона - справжній професіонал, вміє спілкуватися з людьми, доброзичливо відповідає на будь-які питання, ніколи не рветься до гніву, завжди залишається ввічливою. Деякі клієнти дзвонять Світлані, щоб дізнатися, як у неї справи, впізнають по голосу, кличуть у гості.
На питання, в чому секрет, наша героїня відповідає, що вона завжди відповідально ставиться до своєї роботи, в якому б не була настрої, не дозволяє собі зайвих емоцій.
Світлана свою роботу любить, каже: відчуває, що знайшла своє місце.
«Десяточку» цінує за хороший колектив, стабільність.
Весь вільний час наша героїня присвячує улюбленому онукові.
Згадує, що премії «Золотий колосок» дуже раділа, але вважає, що її колеги теж гідні нагороди, тому щиро хоче, щоб в цьому році «Золотий колосок» отримав хтось інший.