Хліб ПЕРЕМОЖНИЙ

09 / 03 / 2023 р.

Україна -наша рідна і свята земля! Родючі землі , квітучі сади , наші неймовірні безкрайні поля з колоссями, повними зерен пшениці.
Україна - наша головна любов , одвічна любов людей до своєї землі , що з покон віків тече разом з кров’ю по венах , та що ввібрана із материнськім молоком.
Складні часи, що прийшли на нашу землю , не зломили людей, не зменшили любові у серцях….
Сьогодні, кожен з нас, по при все, усвідомлено робить свою роботу , на своєму місці , заради спільного блага . Щодня і щогодини , 24/7 ми перемелюємо пшеницю, печемо хліб, доставляємо борошно у кожен куточок України забезпечуючи мільйони українських сімей одним із невід’ємних продуктів харчуванням -хлібом. Не зважаючи на біль і смуток, на жорсткі умови що диктує сьогодення , на завмирання серця, під час кожної сирени, ми не тільки не зменшуємо обсягів виготовляємої продукції, ми нарощуємо темпи виробництва, розширюючи горизонти можливостей , лиш завжди залишаючи незмінним високу якість продукції та неймовірну любов до своєї справи!
Одним з останніх проектів став хліб Переможний, рум’яна та запашна паляниця, що завжди доречна до столу великих українських родин . Переможний - Це Хліб, що виплеканий нашою любов’ю , хліб що голосно заявляє про нашу громадську думку , хліб , який випечений дбайливими руками наших пекарів! Ми продовжуємо твердо стояти на своїй землі , розвивати свої підприємства. І залишаємось надійними партнерами, та лідерами хлібопекарської галузі з непохитним авторитетом! Так було і так буде , зараз і завжди , аж до самої Перемоги вільного , сильного і віданного народу України !

Від імені усіх українців, усіх хто зазнав лиха й горя , усіх хто залишився без рідного дому або був вимушений переїхати , висловлюємо щиру, безмежну вдячність за підтримку і неоціниму поміч Польського народу у скрутні для України часи!

https://youtu.be/UcnDrl8W8GM