Хлібозавод №10 відсвяткував "День працівників харчової промисловості"

07 / 11 / 2017 р.

13 жовтня Хлібозавод №10 відсвяткував своє професійне свято "День працівників харчової промисловості".

Завдяки працьовитим рукам робітників цеху та інших виробничих ділянок не тільки створюється дуже смачна продукція, але й підтримується імідж підприємства в цілому. Саме тому в цей день адміністрація підприємства відзначила кращих з них почесними грамотами та грошовими винагородами. Директор підприємства особисто висловила подяку кожному із зазначених працівників.

Управління Агропромислового розвитку Облдержадміністрації України відзначила кращих працівників харчової промисловості на святковому заході з приводу "Дня працівників харчової промисловості". В числі нагороджених були й співробітники ТОВ "Хлібозавод №10": начальник виробництва, змінний інженер-технолог та майстер цеху.

До професійного свята було приурочено відкриття нового торгового павільйону поруч з прохідною хлібозаводу. Тепер проходячи повз підприємства можна не тільки вловити апетитний аромат виробленої хлібної продукції, а й придбати додому свіжий «буханець».

На честь цих подій біля нового павільйону було організоване невеличке свято для співробітників і просто покупців. Гостей розважали задорними піснями і коломийками, пригощали кращими видами хлібобулочної продукції та кондитерських виробів. Дітям, які відвідали наше свято, були подаровані веселі пряники та яскраві кульки.

Приємно, що в житті хлібозаводу бувають не тільки важкі трудові будні, а й веселі свята!