Знайомтеся - кращий диспетчер автомобільного транспорту

25 / 02 / 2020 р.


Знайомтеся - кращий диспетчер автомобільного транспорту Інна Дуда.
Вона працює на «десяточку» 12 років. Крім того, на нашому підприємстві працює цілий сімейний підряд Інни Дуди: її син Олександр працює на «десяточку» водієм, невістка Тетяна - приймальником замовлень. Чоловік Володимир відпрацював на нашому підприємстві 10 років водієм.
За освітою Інна Геннадіївна - кухар-кондитер. На «десяточку» її вмовив прийти чоловік, і наша героїня вийшла працювати диспетчером відразу після декрету. Про прийняте рішення не шкодує: каже, що любить свій колектив, їй дуже подобається працювати з людьми. У тому, що на «десяточку» працює вся родина, бачить одні плюси - коли рідні збираються за одним столом, у всіх є загальна тема для розмови.
Інна Геннадіївна каже: її головна зброя, головний інструмент для вирішення будь-яких складних ситуацій - жарт, посмішка.
Наша героїня - справжня оптимістка. Зізнається, що із задоволенням йде на роботу навіть тоді, коли її чекає багато складних завдань, вона з успіхом з ними справляється.
Наша героїня працездатна і відповідальна, тому у неї все виходить!
Вважає, що найважче - знаходити спільну мову з різними людьми, але за роки роботи на підприємстві наша героїня навчилася це робити. Фактически, вона дистанційно супроводжує всіх водіїв на їх маршрутах. Це в її силах допомогти водіям, якщо щось трапилося і, тим самим, посприяти тому, щоб ароматний, запашний хліб потрапив в магазини вчасно.
У вільний час наша героїня любить готувати, і навіть вміє пекти паляниці!