Зустрічайте - співробітник, який отримав нагороду «Золотий колосок» в номінації «Кращий прибиральник».

12 / 02 / 2020 р.

Зустрічайте - співробітник, який отримав нагороду «Золотий колосок» в номінації «Кращий прибиральник» - Ірина Бучик.
Керівник називає Ірину В'ячеславівну душею колективу, своєю правою рукою. Вона активна і енергійна, інтелігентна і сумлінна. До того, ж вона справжня оптимістка, вміє заряджати людей позитивом, вести за собою.
Згадує, що в дитинстві була справжньою заводієм: могла зібрати групу дітей і відправитися з ними грати в ліс; переплисти річку.
Погодьтеся, підприємство, на якому печеться хліб, має бути ідеально чистим, і не тільки в цеху. Ірина В'ячеславівна відмінно справляється зі своїм завданням - стежити за тим, щоб «Десяточка» блищала чистотою, вона прибирає адміністративну будівлю. Наша героїня - справжня перфекционистка - вона дбає про те, щоб на нашому заводі не просто було чисто, Ірина В'ячеславівна прагне до того, щоб все сяяло. Саме таким і повинен бути прибиральник підприємства харчової промисловості.
На «десяточку» наша героїня працює вже майже 12 років. Шість з них вона працювала нічним касиром. Після того, як ця посада на нашому підприємстві перестала існувати, вона стала прибиральником. Каже, що прийняла таке рішення через те, що не уявляє свого життя без «Десяточки». Ірина В'ячеславівна ділиться: вона живе духом нашого заводу, любить його колектив. Запевняє: на «десяточку» їй дуже добре.
Ірина В'ячеславівна здобувала освіту в Криворізькому Інституті радянської торгівлі, повинна була стати товарознавцем, але залишила навчання. З посмішкою згадує, що зробила це тому, що в її життя увірвалася справжня любов і заслонила все інше.
Ірина Бучик працювала за відбір товару, трудилася литейщиком пластмасових виробів.
Сьогодні вона говорить, що повністю задоволена своїм життям. Гордість Ірини Бучик - її дочки. Дочка Ірини В'ячеславівни Ольга Вагонова працює на «десяточку» касиром. Наша героїня справжній книголюб - книги - її пристрасть, ще одне її захоплення - кулінарія.
Впевнена: «Золотий колосок» стимулює працювати ще краще.