Основні відомості про підприємство ТОВ

Про підприємство

   

        

ТОВ "Торговий Дім" Хлібозавод №10 " є розвиненим підприємством, оснащеним новим сучасним обладнанням, діяльність якого спрямована на випуск високоякісної, конкурентоспроможної хлібобулочної продукції. Виробничі, складські й допоміжні приміщення запроектовані з урахуванням технологічного процесу й з дотриманням вимог санітарних правил для підприємств хлібопекарської промисловості. Завдяки сучасному устаткуванню й традиційним технологіям виробництва хлібобулочної продукції із пшеничного й житнього борошна, опарному способу тістоприготування із застосуванням порційного методу приготування напівфабрикатів у діжах, виробництву житньо-пшеничних сортів хліба на заварках, рідких житніх заквасках, а також використанню високоякісної вітчизняної сировини, забезпечені не тільки висока якість і смакові властивості вироблених виробів, але й збережені їхня цінність і корисність через застосування натуральних інгредієнтів. На підприємстві на даний час виробляється асортимент з більш 50 найменувань хлібобулочних виробів, що складається із пшеничних, житньо-пшеничних, булочних і здобних виробів.

На всю продукцію є документи, які підтверджують якість та безпеку хлібобулочних виробів: протоколи досліджень за фізико-хімічними, мікробіологічними показниками, показниками безпеки, протоколи випробувань на вміст ГМО та ін.

На підприємстві з 2014 року функціонує інтегрована система менеджменту якості та безпеки, сертифікована на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001:2015 та ISO 22000:2018. Протягом останніх трьох років були повністю переоснащені дві технологічні лінії з виробництва пшеничних сортів хлібобулочних виробів, що дало змогу вдосконалити технологічний процес приготування хліба та покращити якість продукції. Крім того, вдалось на 15% підняти ККД обладнання. Підприємство займає передові рубежі на хлібному ринку Дніпропетровського регіону, освоївши ринки збуту і в інших областях України: Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській.

НАШІ НАГОРОДИ